DLA PRACODAWCY

Świadczone przez nas usługi

REKRUTACJA

Przeprowadzamy dobór i selekcję pracowników w naszym kraju i zagranicą. W naszej bazie mamy kilkuset pracowników z różnych branż. Potrafimy wybrać odpowiedniego kandydata biorąc pod uwagę wykształcenie, doświadczenie, znajomość języka polskiego czy inne preferencje klienta.

OUTSOURCING PRACOWNIKÓW

Podpisujemy umowy z pracownikami oraz jesteśmy odpowiedzialni za dostarczenie w terminie odpowiednich na dane stanowisko pracowników. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami- wizami, oświadczeniami, kartami pobytu, pozwoleniami na prace sezonowe. Do nas należą obowiązki prawne związane z Urzędem Pracy i wszystkie procesy kadrowe.

POMOC PRACOWNIKOM

Dbamy o zatrudnianych pracowników. W zależności od indywidualnych wymagań i potrzeb jesteśmy gotowi zadbać o komfortowe zakwaterowanie, pomoc koordynatora w przeprowadzce i adaptacji.

Do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego nasza oferta jest elastyczna i dopasowana do wszelkich potrzeb. Możecie Państwo liczyć na stały kontakt z nami oraz wsparcie i pomoc w wyjaśnianiu wszystkich procesów rekrutacji i zatrudnienia. Ponadto nasze doświadczenie na rynku pozwoliło nam obniżyć koszty usług do minimum.